Free cookie consent management tool by TermsFeed

Maranello ristorante

Vitajte v reštaurácií Maranello

Talianská reštaurácia Maranello ristorante.

Maranello Ristorante je miesto, kde sa elegancia stretáva s chuťou v modernom "BUSINESS LOUNGE" prostredí. Či už ide o pracovný obed, romantickú večeru alebo večer s rodinou, u nás nájdete ideálnu atmosféru. Ponúkame tradičné talianske jedlá a kávu, ktoré potešia vaše zmysly. Naša reštaurácia je pripravená hostiť svadby, eventy a oslavy až pre 130 osôb.

Naša ponuka

Okrem výborného pestrého Á la carte menu vám prinášame aj výber niekoľkých druhov denného obedového menu, alebo raňajky formou švédskych stolov. Nechajte sa unášať našimi jedinečnými chuťami, ktoré každý deň varíme s láskou a starostlivosťou.

Ideálne na všetky príležitosti

Hľadáte dokonalé miesto pre Váš EVENT ?

Naša reštaurácia je pripravená hostiť rôzne udalosti - od veľkých svadieb alebo stužkových slávností s kapacitou až do 130 osôb po malé rodinné oslavy.

Využite aj našu vonkajšiu terasu s kapacitou pre 40 hostí na menšie oslavy. V blízkosti sa nachádza parčík vhodný na usporiadanie obradov. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom parkovisku za budovou.

 

Komfort a praktickosť

Užite si návštevu v našej reštaurácii v nefajčiarskom prostredí s klimatizáciou, bezbariérovým prístupom a vlastnými parkovacími miestami. Vytvárame priestor, kde je každý moment príjemný a pohodlný. Spojte eleganciu, pohodu a skvelú kuchyňu v jednom zážitku.

HOTEL MODENA***

Naša reštaurácia je súčasťou budovy, kde sa nachádza aj  Hotel Modena***. ponúkajúci 40 komfortných izieb s kapacitou 89 lôžok. Toto spojenie robí našu reštauráciu perfektným miestom na svadby, oslavy a eventy s pohodlným ubytovaním v Bratislave.